Porady przeprowadzkowe

I - Rodzaje samochodów i zamówienie

II - Przygotowanie przeprowadzki

III - Koszt usługi

IV - Ubezpieczenie transportu

V - Utylizacja mebli i sprzętów

 

I - Rodzaje samochodów i zamówienie

Bagażówkę (12m3) oraz kontener (20m3) z kierowcą zamówią Państwo na bieżąco (czas dojazdu 30min - 1h). Większą ekipę do przeniesienia mebli (kierowca z pomocnikami) warto zamówić 1 dzień wcześniej. Meblowóz (36-40m3) należy zamówić z 3-5 dniowym wyprzedzeniem. Poniżej samochody dostępne do Państwa dyspozycji.

 

  

Zamówienia prosimy składać w Centrali. Dyspozytorzy pracują: poniedziałek-piątek 08.00-19.00 i w soboty 09.00-16.00. Zamówienia na niedziele i święta należy składać wcześniej.

 

 

II - Przygotowanie przeprowadzki Wrocław

Mogą Państwo zamówić standardową przeprowadzkę - nasza ekipa przenosi i przewozi wcześniej przez Państwa spakowane rzeczy osobiste oraz meble, lub przeprowadzkę z pakowaniem. W przypadku przeprowadzki z pakowaniem, nasza ekipa przyjeżdża dzień wcześniej lub w dzień przeprowadzki z materiałami do pakowania i pakuje oraz przygotowuje Państwa rzeczy do przeprowadzki. Organizujemy kompleksowo przeprowadzki we Wrocławiu i okolicach - zarówno lokalnie, jak i na trasach międzymiastowych i długodystansowych.

 

III - Koszt przeprowadzki

Jeśli chcą Państwo samodzielnie oszacować cenę przeprowadzki - zapraszamy do zakładki cennik. Tam wybiorą Państwo wielkość samochodu, ilość osób do noszenia rzeczy oraz określą odległość w km i piętra w budynkach. Kalkulator pokażę szacunkową cenę wg Państwa założeń. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub emailowego z dyspozytorem w celu wyceny przeprowadzki. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. W niedzielę i święta ceny są + 30% wyższe w stosunku do standardowych cen. Usługi ponadnormatywne wyceniane są indywidualnie (np. sejfy, pianina, ciężkie sprzęty).

 

IV - Ubezpieczenie transportu

Kierowca, czyli szef ekipy przeprowadzkowej posiada ubezpieczenie OC przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone mu mienie. W przypadku transportu rzeczy wyjątkowo cennych lub delikatnych, na życzenie klienta, możemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie na konkretny transport.

 

V - Utylizacja mebli i sprzętów

Wywozimy do utylizacji meble i sprzęt AGD, jeśli przy okazji przeprowadzki chcą Państwo pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Organizujemy również sprawne likwidacje mieszkań.

 

 Zapraszamy do kontaktu!

 

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie